bullet V roce 2011 jsem si uzavřel spoření na částku 12 000 Kč/měsíc s tím, že toto spoření můžu nejdříve po 25. měsících vybrat.
Když jsem tak chtěl v roce 2014 učinit, bylo mi zástupcem pojišťovny sděleno, že má naspořená částka se rovná skoro nule. To co se ve mě odehrávalo se nedá ani popsat, protože moje naspořené peníze měly být použity na dofinancování našeho bydlení, na které splácíme hypotéku a hlavně pro naši zdravotně postiženou dceru.
Jediné co mi slečna zastupující pojišťovnu řekla, ať se zkusím obrátit na společnost Profit Finance a dala mi kontakt přímo na majitele p. Horáčka.
Po schůzce s ním nám svitla naděje na získání našich finančních prostředků., celkové stabilizaci našich financí, které se díky „výhodné investici“ řádně otřásly. Zrealizovali jsme dofinancování bydlení, snížení splátek stávající hypotéky, smysluplně jsme upravili naše pojištění a nastavili spořící plán ve prospěch dcery.
Naše první setkání proběhlo v září 2014 a v březnu 2015 bylo vše řádně a k naší spokojenosti vyřešeno.
Tímto chci poděkovat, za provedenou práci a služby pro mou rodinu.

Martin Brablenec
Dolní Němčí
bullet Jmenuji se Lenka, dostala jsem od rodičů peníze, které mi naspořili do začátku mého samostatného života. Aktuálně jsem je nepotřebovala, proto jsem se rozhodla, je výhodně investovat.
Vzhledem k tomu, že se ve světě výhodných investic neorientuji, poradila jsem se s mým kamarádem, finančním poradcem. Kamarád mi doporučil peníze investovat do investičního životního pojištění.
Bylo mi trochu podezřelé spojení spoření s pojištěním, ale nabídka tučné odměny za uzavření smlouvy a důvěra ve slova odborníka, navíc kamaráda, mě přesvědčila.
Po čtyřech letech, když jsem začala pátrat, jak se moje peníze zúročují, jsem s hrůzou zjistila, že z naspořené částky mám k dispozici jen přibližně 20% a nulovou šanci v dohledné době čerpat investované peníze.
Naštěstí jsem si vyhledala na internetu finančně poradenskou společnost Profit Finance,kde jsem prostřednictvím e-mailu požádala o nezávaznou schůzku, na kterou se dostavil p. Pavel Horáček.
Když jsem mu popsala můj příběh, tak navrhl ihned řešení jak zpět získat mé ztracené peníze. S týmem odborníků se pustil do práce a za necelého půlroku zachránil mé životní úspory.

Lenka
Uherské Hradiště
bullet Bylo léto 1999, kdy mi moje zaměstnankyně jednou vyprávěla o zajímavém člověku, co jim dal do pořádku jejich portfolio finančních smluv. Již v té době jsem podnikala a po čase se mi začalo i dařit a já nevěděla, co s volnými penězi dál dělat, jelikož kupovat jsem zrovna nic nechtěla. Napadlo mě, že si toho pána zkusím pozvat a uvidím…
Dnes je léto 2015, žiji už v zahraničí, do republiky přicestuji 2x ročně za rodinou a při této příležitosti se scházíme s panem Horáčkem.
Vyhodnocujeme stav mých financí, které mi po celou dobu zde v ČR spravuje. Jsem ráda, že jsem ho potkala a jsem mu vděčná za jeho práci a pomoc.

Ina
Edinburg